Przejdź do treści

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego
w Gorzowie Wielkopolskim

Menu

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego
w Gorzowie Wielkopolskim

logotyp biuletynu informacji publicznej

 • WITD Gorzów Wielkopolski

  Witamy na stronie internetowej Wojewódzkiego Inspekoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim

 • Wzmożone kontrole autokarów na lubuskich drogach

  Na lubuskich odcinkach autostrady A2 i drogi ekspresowej S3 lubuscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego prowadzili wzmożone kontrole autokarów, Działania kontrolne w ramach akcji "Bezpieczny autokar – wakacje 2019" przeprowadzono w poniedziałek 8 lipca.

 • Wzmożone kontrole autobusów szkolnych

  Od początku roku szkolnego inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim prowadzą wzmożone kontrole autobusów dowożących uczniów do szkół.

 • Kontrola przewozu osób samochodami osobowymi

  Lubuscy inspektorzy ITD po raz kolejny przeprowadzili kontrole samochodów osobowych, którymi wykonywany był okazjonalny przewóz osób z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Kontrole te przeprowadzono w środę (13 listopada) w Gorzowie Wielkopolskim. Tym razem kontrole przeprowadzono wspólnie z Policją.

 
11gru

Dwa autobusy, którymi dzieci miały pojechać do teatru, nie zostały dopuszczone do przewozu. Jeden z nich nie miał aktualnych badań technicznych, a drugi miał nieszczelny układ pneumatyczny. Dodatkowo kierowca jednego z autobusów był w stanie po spożyciu alkoholu.

11gru

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Nr 21 Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z 22 listopada 2019 r w sprawie ustalenia dnia 27 grudnia 2019 r. dniem wolnym od pracy dla pracowników urzędów administracji rządowej, dzień 27 grudnia 2019 r. ustala się dniem wolnym od pracy, a dzień 14 grudnia 2019 r, wyznacza się dniem pracy.

03gru

Ponad 170 zagranicznych ciężarówek skontrolowali jednego dnia inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ujawniono trzy nieprawidłowości w zakresie wykorzystywania wymaganych zezwoleń. Pojazdy skierowano na wyznaczony parking strzeżony. Zagranicznym przewoźnikom grożą wysokie kary pieniężne.

Dyżur informacyjny

W każdy poniedziałek
godz. 9:00 - 15:00

ul. Teatralna 30
Gorzów Wielkopolski

w siedzibie  Wojewódzkiego Inspektoratu
Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp.

lub pod numerem telefonu

+48 95 725 51 01